Ginekolodzy

dr n. med. Andrzej Szerle

ginekolog, położnik

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w szpitalach publicznych w Pucku, Lęborku, Tczewie, Gdyni i Gdańsku. Jest specjalistą położnictwa i ginekologii. Ginekologia dziecięca oraz dziewczęca. Wykonuje badania usg ginekologiczne i położnicze. Badanie kolposkopowe, pobieranie wycinków z miejsc wytypowanych. Kwalifikacje do operacji. Spirale wewnątrzmaciczne - kwalifikacja i implantacja.
Prywatnie jest fanem piłki nożnej.

lek. med. Kaja Majda

ginekolog, położnik w trakcie specjalizacji

Absolwentka Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zdobywa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

lek. med. Anna Czyżewicz

ginekolog, położnik w trakcie specjalizacji

Absolwentka Kierunku Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.
Od 2016r. zdobywa swoje doświadczenie na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.
Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Wolne chwile spędza na rowerze, stale odkrywając piękne zakątki ukochanego Trójmiasta. Pasjonuje się podróżami.

lek. med. Katarzyna Hytry

ginekolog, położnik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.
Obecnie pracuje w szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa, w przychodni Medyczna Gdynia, Evi-med oraz Medicorum.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).
Główne zainteresowania zawodowe to diagnostyka prenatalna.
Regularnie uczestniczy w kursach usg oraz sympozjach naukowych.
Jest certyfikowanym lekarzem Fetal Medicine Fundation (FMF) w zakresie badań ultrasonograficznych  w ciąży.
Zna biegle język angielski.
Lubi kontakt z pacjentkami.

lek. med. Katarzyna Gross - Tyrkin

ginekolog, położnik

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, której program realizuje w Powiatowym Centrum Zdrowia Kartuzy. Terapeutka podczas szkolenia z zakresu seksuologi klinicznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).
Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w światowych oraz europejskich konferencjach ginekologicznych i położniczych. Dodatkowe umiejętności zdobywa poprzez regularne uczestnictwo w Misjach Medycznych w środkowej Afryce oraz staże zagraniczne.
Leczone choroby:
- choroby ginekologiczne,
- zaburzenia miesiączkowania,
- niepłodność,
- zespół policystycznych jajników,
- menopauza,
- pierwsza wizyta u ginekologa

dr n. med. Aleksandra Ohler

ginekolog, położnik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii Onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii (Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.). Pełni dyżury w obrębie taktu porodowego Oddziału Położniczo - Ginekologicznego.
W 2016r. uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, broniąc pracy o tematyce dotyczącej leczenia onkologicznego nowotworów ginekologicznych.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach.
Posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii (E.F.C) w zakresie badań kolposkopowych.
Udziela porad w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, udziela porad antykoncepcyjnych, zajmuje się też prowadzeniem ciąży.